Zásobovanie náhradnými dielmi a servisné pozadie

Vyberte si prosím z nasledovných možností:

Servisné pozadie

Veľmi dobre vieme, že v prípade pokazeného stroja potrebujú poľnohospodári pomoc OKAMŽITE. Prestoj uprostred sezónnych prác znamená obrovský stres a zároveň je to aj drahá záležitosť.
Práve preto je hlavným cieľom nášho servisného oddelenia RÝCHLA ODBORNÁ POMOC. S našimi skladovými zásobami, ktoré tvorí viac ako 4000 položiek, sa na miesto problému rýchlo dostaneme, ba dokonca aj v ten istý deň.

Naši odborníci dokážu rýchlo nájsť zdroj problému, čím sa vylúči možnosť neskoršieho znovuobjavenia rovnakého problému. Veríme, že je najekonomickejším riešením vyriešiť problém raz a navždy. Koniec koncov, polovičné riešenia vždy nakoniec stoja viac.

Originálne náhradné diely

Ročné vymieňanie dielov, ktoré by sa mali vymieňať len raz za 4 roky, je absolútne nehospodárne.
Spoľahlivosť a životnosť originálnych dielov značne prevyšuje spoľahlivosť a životnosť neoriginálov.
Treba brať do úvahy aj skutočnosť, že ak sa v jednej časti stroja nachádza slabší diel, pre ostatné časti stroja to znamená zvýšené zaťaženie.
Originálne náhradné diely zvyšujú životnosť nielen daného diela, ale aj celého stroja. Podľa poľnohospodárov sa chvíľková úspora v dôsledku lacnejšieho náhradného diela nedá ani porovnať s bezpečnou prevádzkou stroja.